Siuntos į Angliją, siuntų pervežimas srlogistika

Siuntos į Angliją

fonas

Siuntos į Angliją – puikus pasirinkimas. Patyrusi „UAB Inkestas“ komanda pasirūpins, kad Jūsų siuntos greitai ir saugiai pasiektų įvairiose Anglijos vietose įsikūrusius bičiulius, artimuosius. Paveskite savo siuntinių iš Lietuvos į Angliją gabenimą šios srities profesionalams ir Jums nebereikės niekuo rūpintis.

Mums vienodai svarbūs visi priimami siuntiniai. Todėl pervežame įvairaus svorio (iki 30 kg) ir didesnio dydžio siuntas bei krovinius:

Profesionalumas – didžiausia mūsų komandos stiprybė, todėl užsisakę mūsų paslaugas galėsite būti tikri, kad Jūsų dovana ar siunta gavėjui bus pristatyta sklandžiai ir kokybiškai. Žinome, kaip svarbu, kad siuntos Jūsų draugus pasiektų kuo greičiau. Todėl Jūsų krovinį ar siuntinį vežame nuo namų iki namų arba pristatome iš anksto sutartose vietose.

Rūpinamės, kad klientai būtų patenkinti mūsų paslaugomis, todėl gabendami siuntas sau keliame itin aukštus reikalavimus. Garantuojame, kad Jūsų siuntiniai gavėją pasieks saugiai..

Suprantame, kad siuntų pervežimas turi vykti skaidriai, todėl esant poreikiui savo siuntos būseną galite stebėti mūsų nuorodoje „Siuntos sekimas“. Taip galėsite sekti savo siuntinių kelią realiuoju laiku ir būti tikri, jog Jūsų krovinys gavėjui buvo pristatytas sėkmingai.

Laimingi klientai – laimingi mes.

Pasirūpinti brangiais žmonėmis dar niekada nebuvo taip paprasta!

zemelapis1

Savo paslaugas teikiame daugelyje Lietuvos miestų!

Siuntas priimame / pristatome į daugelį Lietuvos miestų, taip pat jas gabename iš ar į šias Europos šalis:

fonas2

Pervežame įvairaus svorio (iki 30 kg) ir dydžio siuntas bei krovinius:

furniture appliances construction motorcycle toy clothes
Turite klausimų?
Susisiekite!
+370 (610) 44 400
+44 7448 898631
info@srlogistika.com
UAB "Inkestas"
Įm. kodas: 170695933
PVM kodas: LT706959314