Siuntos į UK, siuntų pervežimas | Sauliaus Reisai srlogistika

Siuntos į UK

fonas

Norite pradžiuginti Jungtinėje Karalystėje gyvenančią draugę? Siuntos į UK – puikus būdas palaikyti santykius ir nustebinti seniai matytą pažįstamą. Nesvarbu, ar norite nusiųsti nedidelę dovanėlę, ar kelis kilogramus sveriantį siuntinį, patikima ir patyrusi „Sauliaus Reisai“ komanda tinkamai prižiūrės Jūsų patikėtą krovinį.

Mes pervežame:

Siuntas surenkame iš visos Lietuvos ir kelis kartus per savaitę gabename į bet kurį miestą ar vietovę Anglijoje, Škotijoje, Velse ar Šiaurės Airijoje. Siuntų gabenimo paslaugas teikiame jau ne vienerius metus, todėl greitai ir atsakingai pervešime įvairaus svorio (iki 30 kg) bei dydžio siuntinius ar krovinius. Mes žinome, kad siuntų gabenimas turi būti vykdomas greitai ir kokybiškai. Jūsų patogumui teikiame „Express“ ir „Economy“ paslaugas. Jei reikalingos greitos siuntos į UK, siūlome rinktis „Express“ paslaugą. Tuomet Jūsų siuntinį į nurodytą vietą pristatysime per 1–2 dienas. Jeigu gabenimo trukmė nesvarbi, rinkitės „Economy“ paslaugą, kurios pristatymo trukmė 3–4 dienos.

Užtikriname, kad Jūsų siuntiniai gavėją pasieks saugiai, tačiau visada galite pasinaudoti mūsų teikiama siuntų draudimo galimybe. Esant poreikiui, savo siuntos į UK būseną galite stebėti mūsų nuorodoje „Siuntos sekimas“. Taip galėsite sekti savo siuntinių kelią realiuoju laiku ir būti tikri, jog Jūsų dovana ar siunta gavėjui buvo pristatyta sėkmingai.

Vertiname klientų pasitikėjimą mumis, todėl jiems norime atsilyginti tuo pačiu. Jūsų krovinį ar siuntinį vežame nuo durų iki durų arba pristatome iš anksto sutartose vietose gavėjui patogiu metu. Siuntų pervežimas į UK kainuoja nuo 30 €/£, tačiau konkrečią paslaugos kainą nustatysime įvertinę siuntinio svorį, dydį ir jo pristatymo trukmę. Esame pasiruošę padaryti viską, kad siunta greitai pasiektų Jūsų artimus žmones ir pradžiugintų juos ne tik svarbios šventės proga, bet ir kiekvieną dieną.

Paveskite savo siuntinių iš  Lietuvos į UK gabenimą šios srities profesionalams ir Jums nereikės niekuo rūpintis!

zemelapis1

Savo paslaugas teikiame daugelyje Lietuvos miestų!

Siuntas priimame / pristatome į daugelį Lietuvos miestų, taip pat jas gabename iš ar į šias Europos šalis:

fonas2

Ką galime pervežti jūsų artimiesiems?

Pervežame įvairaus svorio (iki 30 kg) ir dydžio siuntas bei krovinius:

furniture appliances construction motorcycle toy clothes
Turite klausimų?
Susisiekite!
+370 (610) 44 400
+44 7448 898631
info@srlogistika.com
UAB "Inkestas"
Įm. kodas: 170695933
PVM kodas: LT706959314